Audio Pro Black Diamond V3 - dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Pro
  • Dostępność: Jest, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin dostawy mailowo lub telefonicznie.
  • szt.
  • 1 099,00 zł 750,00 zł

Kolumna podłogowa Audio Pro Black Diamond V3
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie kolumn wraz z zestawem elektroniki - szczegóły u doradców (42) 213 01 66

Kolumna podłogowa Audio Pro Black Diamond V3

Projektując nową serię staramy się wyrazić w niej siebie w sposób najbardziej prosty i klarowny.
Tak właśnie powstała seria Image, która naszym zdaniem, wyraża to co skandynawskie w najlepszy możliwy sposób zarówno pod względem brzmienia jak i wzornictwa.

Wykończenie na wysoki połysk najlepiej pasuje do tego eleganckiego wzornictwa. Byliśmy pierwszą firmą, która użyła właśnie tego wykończenia na swoich kolumnach, a seria Image V3 otrzymała najwyższą jego jakość. Nie tylko wygląda to znakomicie, ale dodatkowo pozwala na łatwe czyszczenie.

Nasza opatentowana technologia Ace-bass®, umożliwia uzyskiwanie niskich częstotliwości z relatywnie małych gabarytów. Można to nazwać swoistym doładowaniem turbo dla dźwięków basowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii, zmniejszono gabaryty subwoofera, pozostawiając głęboki i potężny bas.

Nasze membrany są zrobione z długich celulozowych włókien wzmocnionych szklanymi perełkami (glass beads) uzyskując właściwości akustyczne niezbędne do wewnętrznego wytłumienia. Natomiast dzięki hiperbolicznemu wygięciu membran otrzymujemy poprawione pasmo przenoszenia. Cewka, mocowania i struktura magnesu tworzą optymalne właściwości dla każdego głośnika generując minimalne straty.

Nasza filozofia to ograniczenie ilości komponentów na ścieżce dźwięku do minimum i w związku z tym używane przez nas zwrotnice optymalizują przesunięcie fazowe i maksymalizują klarowność dźwięku. Wszystkie elementy muszą być najwyższej jakości, aby zniekształcenia były minimalne.

Specyfikacja techniczna:
- Obudowa MDF
- Konstrukcja 2-drożna, bass reflex
- Głośnik wysokotonowy: 1”, soft silk dome
- Głośnik nisko-średniotonowy: 2 x 5 1/4”
- Pasmo przenoszenia: 35-30.000 Hz
- Czułość: (1W/m): 90 dB
- Impedancja: 8 ohm
- Podział zwrotnicy: 2.200 Hz
- Zalecana moc wzmacniacza: 25-150W
- Podłączenie: pozłacane masywne wtyki, bi-wire
- Wymiary: (WxHxD): 17,5x104,8x35,5 cm
- Wymiary podstawy: 25x3x36 cm
- Waga: 21,3 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Audio Pro objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.